ZÁVOZ DO PRAHY POUZE V ÚTERÝ A PÁTEK
Kód: 194/SAZ 194/EKO2 194/EKO Zvolte variantu

Fialový kedluben

50 Kč 139 Kč 49 Kč od 49 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Varianta:

Fialový kedluben v sazeničce či stříhaný v Eko krabičce určený k okamžité spotřebě - trvanlivost cca 8 dní, skladujte při teplotách 4 - 7°C.

Kategorie: Aktuální nabídka

Má křupavou, velmi osvěžující chuť mladé kedlubny, jejíž lístky mají násobně více vitamínu C a vápníku než hlízy. Rostlinka je také nezanedbatelným zdrojem sodíku, draslíku, hořčíku, vápníku, manganu, železa i fosforu, včetně vitamínů skupiny B a kyseliny nikotinové, pantotenové a listové. Výborná do salátů, smoothie a na chleba.

Sazenička k postupné spotřebě je vhodná i pro přesazení do truhlíku či na zahradu.

Stříhané bylinky v Eko krabičce určené k okamžité spotřebě a mají trvanlivost cca 8 dní, skladujte při teplotách 4 - 7°C.

Naše mikrobylinky jsou obrovskou zásobárnou vitamínů, antioxidantů a živin. Bezkonkurenční kvalitu a chuť dosahujeme způsobem jejich pěstování v kvalitních substrátech (rašelina +jíl) v uzavřených podmínkách pod umělým LED osvětlením bez potřeby průmyslových hnojiv a pesticidů.

Naše Eko krabičky jsou biologicky rozložitelné, vyrobené z kukuřičného škrobu - BIO PLAST není chemicky upravován a ztužován. Krabičky jsou vhodné k použití od -20°C až do 40°C.

POZOR!!! Tento obal není určen k recyklaci, ale ke kompostování.