ZÁVOZ DO PRAHY POUZE V ÚTERÝ A V PÁTEK
Kód: 116/SAZ 116/EKO2 116/EKO Zvolte variantu

Koriandr

Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Varianta:

Koriandr v sazeničce či stříhaný v Eko krabičce určený k okamžité spotřebě - trvanlivost cca 8 dní, skladujte při teplotách 4 - 7°C.

Kategorie: Aktuální nabídka

Příjemná intenzivní chuť koriandru, který podporuje tvorbu žaludeční šťávy a tím celkově příznivě upravuje trávení, upravuje chuť k jídlu, má protizánětlivé účinky, působí jako mírné sedativum (uklidňující účinek), proti nadýmání, působí proti kašli, podporuje jaterní činnost, posiluje imunitu. Látky obsažené v koriandru navíc zabraňují šíření plísní a usmrcují bakterie. I proto se odpradávna vkládal do masa, aby prodloužil dobu jeho skladování. Výborně se hodí hlavně na dekorování thai jídel a salátů.

Sazenička k postupné spotřebě je vhodná i pro přesazení do truhlíku či na zahradu.

Stříhané bylinky v Eko krabičce určené k okamžité spotřebě a mají trvanlivost cca 8 dní, skladujte při teplotách 4 - 7°C.

Naše mikrobylinky jsou obrovskou zásobárnou vitamínů, antioxidantů a živin. Bezkonkurenční kvalitu a chuť dosahujeme způsobem jejich pěstování v kvalitních substrátech (rašelina +jíl) v uzavřených podmínkách pod umělým LED osvětlením bez potřeby průmyslových hnojiv a pesticidů.

Naše Eko krabičky jsou biologicky rozložitelné, vyrobené z kukuřičného škrobu - BIO PLAST není chemicky upravován a ztužován. Krabičky jsou vhodné k použití od -20°C až do 40°C.

POZOR!!! Tento obal není určen k recyklaci, ale ke kompostování.