ZÁVOZ DO PRAHY POUZE V ÚTERÝ A V PÁTEK

O mně

Jmenuji se Jakub Svoboda a pod značkou Svoboda Microgreens od roku 2013 osobně pěstuji a dodávám mikrobylinky šefkuchařům vyhlášených pražských restaurací. Trendem posledních měsíců se stal i odběr z našeho eshopu přímo do vašich domácností.

Vystudoval jsem hotelovou školu a řadím se k milovníkům dobrého jídla i pití. Během studií a následně i své profesní dráhy jsem pracoval v mnoha restauracích na různých pozicích od číšníka, přes manažera až po šéfkuchaře. Tak jsem nasbíral cenné zkušenosti a poznal spoustu skvělých lidí a kolegů.

Mou zálibou je objevování novinek a technologií v gastronomii a také inovativní vaření. Proto jsem se v posledních osmi letech začal věnovat pěstování mikrobylinek, jejichž chuťové kvality i blahodárné účinky na lidský organismus šířím českou gastronomií.

sm02

Mikrobylinky pěstuji podle nejnovějších trendů, do kterých bezesporu patří vertikální pěstování. To dává odpověď na otázku, jak vypěstovat co nejvíce plodin na co nejmenší ploše s využitím minimálního množství vody a energie. Vertikální farmy proto už několik let rostou do výšky po celém světě.

A jako jedna z prvních v Česku vznikla i na Mělníku, kde už osmým rokem pěstuji mikrobylinky a mikrozeleninu pro šéfkuchaře zejména pražských vyhlášených restaurací a také pro samotné domácnosti.

Objednat a ochutnat je můžete zde.