ZÁVOZ DO PRAHY POUZE V ÚTERÝ A V PÁTEK
Kód: 161/SAZ 161/EKO2 161/EKO Zvolte variantu

Laskavec (amarant)

Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta:

Laskavec v sazeničce či stříhaný v Eko krabičce určený k okamžité spotřebě - trvanlivost cca 8 dní, skladujte při teplotách 4 - 7°C.

Kategorie: Aktuální nabídka

Má velmi originální zemitou chuť podobnou červené řepě, laskavec neboli amarant obsahuje vápník, hořčík, železo a vitaminy řady B, C a E, ve vyšší míře jsou v něm zastoupeny i pro lidský organismus nezbytné esenciální aminokyseliny. Podporuje činnost mozku a příznivě ovlivňuje metabolismus. Velmi dekorativní, široké využití.

Sazenička k postupné spotřebě je vhodná i pro přesazení do truhlíku či na zahradu.

Stříhané bylinky v Eko krabičce určené k okamžité spotřebě a mají trvanlivost cca 8 dní, skladujte při teplotách 4 - 7°C.

Naše mikrobylinky jsou obrovskou zásobárnou vitamínů, antioxidantů a živin. Bezkonkurenční kvalitu a chuť dosahujeme způsobem jejich pěstování v kvalitních substrátech (rašelina +jíl) v uzavřených podmínkách pod umělým LED osvětlením bez potřeby průmyslových hnojiv a pesticidů.

Naše Eko krabičky jsou biologicky rozložitelné, vyrobené z kukuřičného škrobu - BIO PLAST není chemicky upravován a ztužován. Krabičky jsou vhodné k použití od -20°C až do 40°C.

POZOR!!! Tento obal není určen k recyklaci, ale ke kompostování.