ZÁVOZ DO PRAHY POUZE V ÚTERÝ A V PÁTEK
Kód: 161/SAZ 161/EKO2 161/EKO Zvolte variantu

Laskavec (amarant)

Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta:

Laskavec v sazeničce či stříhaný v Eko krabičce určený k okamžité spotřebě - trvanlivost cca 8 dní, skladujte při teplotách 4 - 7°C.

Kategorie: Aktuální nabídka

Má velmi originální zemitou chuť podobnou červené řepě, laskavec neboli amarant obsahuje vápník, hořčík, železo a vitaminy řady B, C a E, ve vyšší míře jsou v něm zastoupeny i pro lidský organismus nezbytné esenciální aminokyseliny. Podporuje činnost mozku a příznivě ovlivňuje metabolismus. Velmi dekorativní, široké využití.

Sazenička k postupné spotřebě je vhodná i pro přesazení do truhlíku či na zahradu.

Stříhané bylinky v Eko krabičce určené k okamžité spotřebě a mají trvanlivost cca 8 dní, skladujte při teplotách 4 - 7°C.

Naše mikrobylinky jsou obrovskou zásobárnou vitamínů, antioxidantů a živin. Bezkonkurenční kvalitu a chuť dosahujeme způsobem jejich pěstování v kvalitních substrátech (rašelina +jíl) v uzavřených podmínkách pod umělým LED osvětlením bez potřeby průmyslových hnojiv a pesticidů.

Naše Eko krabičky jsou biologicky rozložitelné, vyrobené z kukuřičného škrobu - BIO PLAST není chemicky upravován a ztužován. Krabičky jsou vhodné k použití od -20°C až do 40°C.

POZOR!!! Tento obal není určen k recyklaci, ale ke kompostování. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení